"KİŞİSEL GELİŞİMDE POZİTİF YAKLAŞIMLAR" EĞİTİMİNE KATILIM YOĞUN OLDU

İzmir Kent Konseyi bünyesinde faaliyet gösteren Kişisel Gelişim Çalışma grubunun hazırladığı, grubun yürütme görevlisi Nevdar Dönmez Moderatörlüğünde gerçekleşen, KİŞİSEL GELİŞİMDE POZİTİF YAKLAŞIMLAR konulu eğitime ilgi yoğundu.

 

Kalabalık bir katılımla gerçekleşen etkinliğin açılış konuşmasını ise Çalışma grubunun Başkanı Av.Fatih Kurdoğlu yaptı. Konularında uzman eğitmenler Nevdar Dönmez, Gülseren Alçı, Dr. Ersin Çevikalp ve Hülya Kırmızıkuşak tarafından yapılan sunumlar ile katılımcılar nefes ve diyafram kullanımı, meditasyon gibi konularda bilgilendirildi.

Özellikle Pandemi sonrasında ve ağırlaşan yaşam şartları içerisinde bu tür pozitif konuların ruh ve beden sağlığı, moral ve motivasyon açısından ne denli önemli olduğu, program bitiminde katılımcılar ile yapılan geri bildirim sohbetinde vurgulandı.

Konuklar eğitimden memnun kaldıklarını, devamını talep ettiklerini ifade ederken, eğitmenlere teşekkür plaketlerini İzmir Kent Konseyi Yürütme Kurulu üyeleri Fikret Ekici ve Kemal Dağtekin takdim ettiler.