İzmir Kent Konseyi'nde Yeni Dönem

İzmir Kent Konseyi yeni başkanını ve yürütme kurulunu seçti. Adnan Akyarlı ve yeni yürütme kuruluna üç yıl boyunca yetki verildi. Yürütme kurulu üyeleri listesi;

 

İZMİR KENT KONSEYİ YÜRÜTME LİSTESİ      
ÜNVANI ADI SOYAD   KURUMU
İZMİR KENT KONSEYİ BAŞKANI Adnan Oğuz AKYARLI ASIL TMMOB İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBESİ
BELEDİYE TEMSİLCİSİ Mehmet Anıl KAÇAR ASIL İZMİR BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ BAŞKANLIĞI
VALİLİK TEMSİLCİSİ Hatice Suna BİNA ASIL İL SOSYAL ETÜT VE PROJE MD.
BARO veya NOTER TEMSİLCİSİ Mehmet Arif KOÇER ASIL İZMİR NOTER ODASI
ÜNİVERSİTE TEMSİLCİSİ Adnan Yüksel GÜRÜZ ASIL EGE  ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ
ODA TEMSİLCİSİ Nuri Seha YÜKSEL ASIL İZMİR TABİP ODASI
ODA TEMSİLCİSİ Mustafa DÜZYOL ASIL ODUN VE KÖMÜR SATICILARI ODASI
ODA TEMSİLCİSİ Nusret Doğan ALBAYRAK ASIL TMMOB MAKİNA MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBESİ
SENDİKA TEMSİLCİSİ Firdes KUTLUK ASIL DİSK EGE BÖLGE TEMSİLCİLİĞİ 
MUHTAR TEMSİLCİSİ Zühal ARABACI ASIL NARLIREDE ALTIEVLER MAHALLESİ MUHTAR TEMSİLCİSİ
STK TEMSİLCİSİ Fikret EKİCİ ASIL TÜKETİCİ KORUMA DERNEĞİ
STK TEMSİLCİSİ Ferdi ERTEN ASIL İZMİR MARDİNLİLER FEDERASYONU
STK TEMSİLCİSİ Taylan Özgür ÜSTÜN ASIL BİLİM EĞİTİM KÜLTÜR VE SANAT VAKFI
STK TEMSİLCİSİ Kemal DAĞTEKİN ASIL ŞANLIURFA FEDERASYONU
STK TEMSİLCİSİ Burak YILMAZ  ASIL KIZILÇULLULAR EĞİTİM KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİ
KADIN MECLİSİ BAŞKANI  Canan AYDEMİR ÖZKARA   KADIN MECLİSİ BAŞKANI
ENGELLİ MECLİSİ BAŞKANI Abdül Samet BASKAK   ENGELLİ GENÇ VE KADINLARI DESTEKLEME VE EĞİTİM DERNEĞİ
GENÇLİK MECLİSİ BAŞKANI İsmail Ferhat KAPLAN   İZMİR BAKIRÇAY ÜNİVERSİTESİ ÇEVRE TOPLULUĞU
ÇOCUK MECLİSİ BAŞKANI Emek Devrim GÜLAY   ŞERİF REMZİ ORTAOKULU
STK TEMSİLCİSİ Emine ATA YEDEK KARŞIYAKA YARDIMLAŞMA DERNEĞİ
STK TEMSİLCİSİ Lütfiye KADER  YEDEK ÇEVRE KURTARMA DERNEĞİ
STK TEMSİLCİSİ Emine GÜMÜŞ YEDEK TURİSTİK PANSİYON-EV PANSİYONCULUĞU VE İKİNCİ KONUTLARI GELİŞTİRME DERNEĞİ
STK TEMSİLCİSİ Mustafa YILDIZ YEDEK İZMİR SOSYAL HİZM ETLER YARDIMLAŞMA DERNEĞİ
STK TEMSİLCİSİ Mehmet AKER  YEDEK İNSAN HAKLARI DERNEĞİ İZMİR ŞUBESİ
ODA TEMSİLCİSİ Gülefer METE YEDEK TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI
ODA TEMSİLCİSİ Metin CİNGÖZ YEDEK TMMOB ORMAN MÜHENDİSLERİ ODASI
SENDİKA TEMSİLCİSİ Yusuf ŞENOL YEDEK TÜM EMEKLİLER SENDİKASI