AĞUSTOS 2021
Pzt
Sal
Çar
Per
Cma
Cmt
Paz
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 • İzmir Kent Konseyi Kadın Meclisi Seçimli 12. Olağan Genel Kurulu Yapıyor

  İzmir Kent Konseyi Kadın Meclisi Seçimli 12. Olağan Genel Kurulu Yapıyor

  Haberin Devamı
 • İzmir Kent Konseyi Lider Kadınlar Yetiştirmeye Devam Ediyor...

  İzmir Kent Konseyi Kadın Meclisi tarafından düzenlenen Kişisel Gelişim Akademisi Politik Katılım Eğitimini tamamlayan kadınlar sertifikalarını İzmir Kent Konseyi Başkanı Çağrı Gruşçu ve Kadın Meclisi ...

  Haberin Devamı
 • İZMİR KENT KONSEYİNDEN EMEKÇİ KADIN AKADEMİSİ

  İzmir Kent Konseyi Kadın Meclisi tarafından düzenlenen Emekçi Kadın Akademisi, Yrd. Doç. Dr. Nagihan Durusoy ve Yrd. Doç. Dr. Çağla Ünlütürk'ün katıldığı “Çalışma Yaşamında Kadın” başlıklı akademik eğ...

  Haberin Devamı
 • FARKLI BİR SES KADIN TİYATROSU GAZİEMİR’DE

  Türkiye’deki iki kadın tiyatrosundan biri olan İzmir Kent Konseyi Kadın Meclisi Farklı Bir Ses Kadın Tiyatrosu, Gaziemir Belediyesi ve Gaziemir Kent Konseyi ile ortaklaşa düzenlediği etkinlikte ‘Sandı...

  Haberin Devamı
 • İzmir Kent Konseyi Kadın Meclisi Yeni Yöneticilerini Belirledi

  İzmir Kent Konseyi Kadın Meclisi, 11. Olağan Genel Kurulu'nu 28 Kasım 2015 Cumartesi günü İzmir Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonu`nda gerçekleştirilerek 3 yıl süre ile görev yapacak yeni yöneticiler...

  Haberin Devamı
KADIN MECLİSİ - HABER ARŞİVİ
İzmir Kent Konseyi Kadın Meclisi Seçimli 12. Olağan Genel Kurulu Yapıyor
İzmir Kent Konseyi Kadın Meclisi Seçimli 12. Olağan Genel Kurulu Yapıyor
İzmir Kent Konseyi Lider Kadınlar Yetiştirmeye Devam Ediyor...
İzmir Kent Konseyi Kadın Meclisi tarafından düzenlenen Kişisel Gelişim Akademisi Politik Katılım Eğitimini tamamlayan kadınlar sertifikalarını İzmir Kent Konseyi Başkanı Çağrı Gruşçu ve Kadın Meclisi Başkanı Kızbes Seyhan Aydın elinden aldı.
İZMİR KENT KONSEYİNDEN EMEKÇİ KADIN AKADEMİSİ
İzmir Kent Konseyi Kadın Meclisi tarafından düzenlenen Emekçi Kadın Akademisi, Yrd. Doç. Dr. Nagihan Durusoy ve Yrd. Doç. Dr. Çağla Ünlütürk'ün katıldığı “Çalışma Yaşamında Kadın” başlıklı akademik eğitimlerle devam etti.
FARKLI BİR SES KADIN TİYATROSU GAZİEMİR’DE
Türkiye’deki iki kadın tiyatrosundan biri olan İzmir Kent Konseyi Kadın Meclisi Farklı Bir Ses Kadın Tiyatrosu, Gaziemir Belediyesi ve Gaziemir Kent Konseyi ile ortaklaşa düzenlediği etkinlikte ‘Sandıkta Unutulmuş Kadınlar’ isimli tiyatro oyununu sahnelendi. İzmir Kent Konseyi Kadın Meclisi Kültür ve Sanat Çalışma Grubu üyesi kadınların oluşturduğu Farklı Bir Ses Kadın Tiyatrosu, oyunu başarıyla sahneye koydu.
İzmir Kent Konseyi Kadın Meclisi Yeni Yöneticilerini Belirledi
İzmir Kent Konseyi Kadın Meclisi, 11. Olağan Genel Kurulu'nu 28 Kasım 2015 Cumartesi günü İzmir Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonu`nda gerçekleştirilerek 3 yıl süre ile görev yapacak yeni yöneticilerini belirledi.
25 KASIM KADINA YÖNELİK ŞİDDETİN ORTADAN KALDIRILMASI İÇİN ULUSLARARASI MÜCADELE GÜNÜ
25 Kasım’ın “Kadına Yönelik Şiddetin Ortadan Kaldırılması İçin Uluslararası Mücadele Günü” olarak benimsenmesinin temelinde trajik bir öykü yer alıyor.
İzmir Kent Konseyi Kadın Meclisi 11. Olağan Genel Kurulu'nu Yapıyor.
İzmir Kent Konseyi Kadın Meclisi Seçimli 11. Olağan Genel Kurulu, 28 Kasım 2015 Cumartesi günü, 09:00 ile 17:00 saatleri arasında İzmir Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonu''nda gerçekleştirilecektir.
İzmir Kent Konseyi Kadın Meclisi 10. Olağan Genel Kurul Toplantısı Yapıldı.
İzmir Kent Konseyi Kadın Meclisi 10. Olağan Genel Kurul toplantısı 13 Haziran 2015 tarihinde Saat:10:00-15:00 arasında İzmir Kent Konseyi Hizmet binasında gerçekleştirilmiştir.
"Emekçi Kadın Akademisi" Eğitimlerine Başlıyor.
İzmir Kent Konseyi Kadın Meclisi Kadın Emeği ve İstihdamı Çalışma Grubu''nun projelendirdiği Emekçi Kadınlar Akademisi bu yılki eğitimlerine, İzmir Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonu'nda gerçekleştireceği tanıtım toplantısının ardından "Kadın Örgütlenmeleri" paneli ile başlıyor.
"Sandıkta Unutulmuş Kadınlar" Oyunu Foça''da Sahnelendi.
İzmir Kent Konseyi Kadın Meclisi Kültür ve Sanat Çalışma Grubu "Farklı Bir Ses Kadın Tiyatrosu", "Sandıkta Unutulmuş Kadınlar" oyununu Foça''da sahneledi.
Sayfa 1/5 - Kayıt Sayısı 48
  Güncel duyuru
  bulunmamaktadır.