"Emekçi Kadın Akademisi" Eğitimlerine Başlıyor.

İzmir Kent Konseyi Kadın Meclisi Kadın Emeği ve İstihdamı Çalışma Grubu''nun projelendirdiği Emekçi Kadınlar Akademisi bu yılki eğitimlerine, İzmir Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonu'nda gerçekleştireceği tanıtım toplantısının ardından "Kadın Örgütlenmeleri" paneli ile başlıyor.

İzmir Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Sayın Kızbes SEYHAN AYDIN modöratörlüğünde 03 Ekim 2015 Cumartesi günü 14.00 ile 18.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek panelin konuşmacıları ise Kocaeli Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Öğretim Görevlisi Doç. Dr. Betül URHAN ve Yazar ve Sendikacı Yaşar SEYMAN olacak.

Emekçi kadınların ev ve çalışma yaşamında karşılaştıkları sorunlara karşı çözüm getirmek amacıyla politikalar oluşturmak, kadınlara yönelik ulusal ve uluslararası ölçekte sözleşmelerle ilgili bilgilendirmek, hakların kazanımları konusunda eğitimler vererek kamuoyu oluşturma amacıyla yola çıkan "Emekçi Kadın Akademisi"nin eğitim programı ve çalışmalarına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Emekçi Kadın Akademisi 2015 - 2016 Eğitim Programı

Paylaş
    Güncel duyuru
    bulunmamaktadır.